• Kolejny  sukces!
        • Kolejny sukces!

28.02.2024

22.02.2024 roku odbyły się zawody drużynowe  w tenisie stołowym dziewcząt  i chłopców na szczeblu Rejonowym  w SP  nr 3  w Hrubieszowie. Drużyna  chłopców  w  składzie: Fabian Momot i  Filip Skuba wywalczyli bezapelacyjnie I miejsce  na szczeblu rejonowym awansując tym samym na zawody wojewódzkie, które odbędą się 01.03.2024 roku w SP nr 3 w Hrubieszowie.

Gratulujemy i życzymy

dalszych sportowych sukcesów.

• II miejsce  na etapie rejonowym!
        • II miejsce na etapie rejonowym!

28.02.2024

21.02.2024 roku odbyły się drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców na szczeblu rejonowym w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach A i B  po 3 zespoły. Drużyna z Zawady trafiła do grupy B z zespołami ze szkoły

z Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa. SP Zawada wygrała swoją grupę z kompletem zwycięstw

i awansowała  bezpośrednio do ścisłego finału. W finale drużyna z Zawady zmierzyła się z drużyną  z SP nr 3 z Zamościa. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem  SP nr 3. SP Zawada po zaciętej walce zajęła II miejsce w rejonie grając w składzie: Filip Bryk, Jakub, Chraplewski, Mateusz Gajewski, Kamil  Kasiedczak, Kacper Nalepko, Sebastian Ordyniec, Hubert Suplicki, Maciej Tur, Marcel Wawryk, Bartosz Wróbel.

Duże brawa i  gratulacje dla całej naszej  drużyny  za walkę  i poświęcenie w   każdym meczu na  turnieju.

• Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

14.02.2024

W dniu 10.01.2024 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Króla  w Nieliszu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców klas VII – VIII. Uczniowie  ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zawadzie w składzie:

Filip Bryk, Jakub Chraplewski, Mateusz Gajewski,  Kamil Kasiedczak,  Kacper Nalepko,  Hubert Suplicki ,  Maciej Tur i Bartosz Wróbel  zajęli I miejsce w powiecie zamojskim i awansowali na zawody rejonowe, które odbędą się w Szkole Podstawowej  nr 8 im. Orląt Lwowskich w  Zamościu.

i życzymy dalszych sukcesów!